Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych - korepetycje

Data dodania: 10 czerwiec 2018Ogłoszenie: 21913

Jesteśmy zespołem składającym się z osób z wykształceniem prawniczym. Na co dzień zajmujemy się prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym i administracyjnym.
Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce np. do egzaminu w czasie studiów lub przygotowujesz się do egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką albo radcowską zapraszamy do kontaktu - na pewno wyjaśnimy wątpliwości, wskażemy konkretne obszary na które trzeba zwrócić uwagę, opracujemy wzory i schematy dla efektywniejszej nauki. 
Ponadto jeżeli potrzebujesz wzorów, analiz i opracowań, również możemy pomóc.
Od kilku lat opracowujemy szczegółowe analizy dotyczące wybranych zagadnień, które są pomocne na przykład przy redagowaniu prac  zaliczeniowych. Specjalizujemy się w tematyce:
• prawo;
• administracja;
• bezpieczeństwo wewnętrzne;
• podatki.
Każdej osobie gwarantujemy indywidualne podejście do tematu. Opracowania są poparte licznymi odwołaniami do doktryny i orzecznictwa, dostosowujemy je do konkretnych wymogów, jak również przygotowujemy wykazy tekstów źródłowych wraz z szczegółowymi odniesieniami do konkretnych fragmentów komentarzy i monografii. Co więcej konkretne rozdziały lub orzecznictwo dołączane jest w formie zdjęć albo wydruków pdf do opracowań aby nasi klienci mogli się z nimi lepiej zapoznawać. Zajmujemy się także sprawdzaniem, reedytowaniem tekstów, prowadzeniem badań i analiz. W celu usprawnienia kontaktu prosimy o podanie w wiadomości e-mail informacji na temat:
- tematyki;
- ilości stron;
-terminu realizacji;
Ceny do uzgodnienia (płatne w ratach). Opracowania oddajemy fragmentami lub całościowo w zależności od obszerności tematu.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon:

Kategoria: Usługi
Typ oferty: Przepisywanie tekstów
Lokalizacja: Lublin
Wyświetleń: 210
© 2012 Lublinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.