BLACHARZ/LAKIERNIK SAMOCHODOWY - PRACA W HOLANDII

Data dodania: 09 styczeń 2018Ogłoszenie: 19070
  • BLACHARZ/LAKIERNIK SAMOCHODOWY - PRACA W HOLANDII - zdjęcia

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje osób do pracy w Holandii.

Poszukujemy:
- BLACHARZY/LAKIERNIKÓW SAMOCHODOWYCH,

Nasze wymagania:
- minimum dobre podstawy języka angielskiego,
- doświadczenie jako blacharz/lakiernik samochodowy- min. 4-5 lat,
- mile widziane dodatkowe uprawnienia,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- pomoc koordynatorów,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- dodatki wakacyjne, urlopowe.

Zakres obowiązków:
- przygotowanie powierzchni pod lakierowanie,
- wykonywanie prac blacharsko-lakierniczych.

Szczegółowe informacje odnośnie oferty na – www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV (z dokładnym opisem doświadczenia, prosimy także dołączyć uprawnienia oraz certyfikaty odnośnie tego stanowiska pracy).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klaver Sp. z o. o.
Ul. Gminna 131, Częstochowa
zapraszamy 9:00 – 17:00
+48 731901913
www.klaverteam.com

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 570... Pokaż