Kierownik Apteki Terespol

Data dodania: 02 grudzień 2019Ogłoszenie: 37050
  • Kierownik Apteki Terespol - zdjęcia

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/12/19/TER, Lokalizacja: Terespol

Opis stanowiska:

Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki.
Zarządzanie zespołem, wsparcie i merytoryczna pomoc.

Wymagania:

Uprawnienia do objęcia funkcji Kierownika Apteki (co najmniej 5-letni staż pracy w aptece lub 3-letni staż i specjalizację z zakresu farmacji aptecznej).
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu apteką i personelem.
Umiejętność pracy w zespole, oraz zarządzaniu nim.
Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Komfortowe godziny pracy, pozwalające zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.
Pakiet bardzo atrakcyjnych benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, karty sportowej a także świadczeń socjalnych i ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach.
Szkolenia i premie.

Zapraszamy do naszego zespołu. Serdecznie zapraszamy do przesłania swojego CV na adres e-mail urszula.zyradzka@hrcontact.co  lub do aplikowanie przez naszą stronę: http://www.hrcontact.co. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 884 729 081.

CAZ: 11828

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 884... Pokaż