Legendarne muzyczne piątki z Perłą - Dominika Wilk i Michał Jadczak (wystawa prac) oraz live music DJ Dr Embe + Suchy vel Sushkin

Data dodania: 16 październik 2020Ogłoszenie: 52367

Lubelska gościnność ze świetną muzyką na żywo stały się inspiracją dla legendarnych wieczorów w restauracji Legendy Miasta.
Co tydzień organizowane są tam spotkania z lubelskimi artystami czy eventy spod szyldu "Legendarnych, muzycznych piątków" z muzyka na żywo.
Od piątku partnerem eventu będzie Browary Lubelskie Perła.
Podczas eventu będzie można skosztować piw Perły.
I już w najbliższy piątek (16.10) odbędzie się otwarcie kolejnego, nowego i wyjątkowego cyklu spotkań, które uświetni muzyka na żywo - Dj - Dr Embe z Suchy vel Sushkin - trąbka, wokal.

Dr Embe, to znana postać w lubelskim świecie muzycznym. Dj, Vj, menager kultury, organizator wielu cyklicznych wydarzeń muzycznych, warsztatów oraz koncertów. Propagator funkowych i okołojazzowych brzmień tanecznych, zarówno w tradycyjnej odsłonie jak i w nowoczesnym wydaniu. Podczas piątkowego wydarzenia towarzyszyć mu będzie Suchy vel Sushkin - trąbka, wokal.

Będzie to także premiera wydarzenia i wernisaż „Wieczór z lubelską sztuką" w restauracji Legendy Miasta, czyli cyklu spotkań, wernisaży i wystaw prac lubelskich artystów.
Klimatyczne wnętrza, inspirowane lubelskimi legendami to świetne miejsce do prezentacji dzieł twórców z Lublina.
Swoje prace tego wieczoru zaprezentują - lubelska graficzka Dominika Wilk oraz znany ze świetnych prac plakatów Michał Jadczak.

Legendarne Piątki to także wyśmienita kuchnia Łukasza Oronia, nowe jesienne menu, oryginalne dźwięki i inspirujący, lubelscy twórcy – to wszystko wystarczy, by ten wieczór był magiczny i zapadał Wam w pamięć!
Zabierz swoją drugą połówkę lub grono przyjaciół i stwórz razem z nami legendarny klimat!

Rezerwacje: 690 868 808 oraz wiadomości messenger, Otostolik

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/407517410648893

Cena za darmo
Kategoria: Imprezy i wydarzenia
Typ oferty: Pokazy - wystawy
Lokalizacja: Lublin
Wyświetleń: 19

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne lublin

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
bezpłatne ogłoszenia lokalne Warszawalokalnie.pl
© 2012 Lublinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.