Namiot Domek na Farmie HABA - Torbacze.pl

Data dodania: 29 listopad 2016Ogłoszenie: 11487
Namiot Domek na Farmie HABA - Torbacze.pl
  • Namiot Domek na Farmie HABA - Torbacze.pl - zdjęcia
  • Namiot Domek na Farmie HABA - Torbacze.pl zdjecie 2
  • Namiot Domek na Farmie HABA - Torbacze.pl - zdjecie 3

Firma HABA tworzy produkty dla dzieci już od ponad 70 lat. Misją firmy jest wspieranie rozwoju osobowości dziecka poprzez dostarczanie mu mądrych i pięknych zabawek.
Podczas produkcji używane są tylko przebadane, niezagrażające zdrowiu materiały. Kontrole jakości przeprowadzane są również u dostawców surowców do produkcji zabawek. Gotowe produkty oraz poszczególne ich części poddawane są licznym testom: na wstrząsy, upadki, rozciąganie czy wpływ wilgoci. Dzięki temu powstają przedmioty wyjątkowo zdrowe i bezpieczne, które z naddatkiem spełniają wszystkie obowiązujące normy.
Ten namiot pozwoli dzieciom wybrać się na wycieczkę na wieś bez wychodzenia z pokoju. Jego kształt i pokrywające go ilustracje sprawiają, że wygląda jak wiejski domek i stajnia. Nietrudno się domyślić, ile zabawy będą miały dzieciaki po rozłożeniu namiotu w pokoju. Mogą potraktować go jako domek dla lalek, mogą same się w środku bawić, mogą wykorzystać go jako podstawę do zabawy w odgrywanie ról. Mogą się tez w środku przed rodzicami, co na pewno sprawi im sporo frajdy, a i dorosłym da trochę spokoju.
Namiot ma wymiary 90 x 75 x 110 cm, więc bez trudu zmieści się w nim dwójka dzieci. Będą mogły wejść przez zwijane drzwi.
Cała konstrukcja jest mocna, a zarazem łatwa w rozkładaniu i składaniu. Namiot można prać (pranie ręczne, 30°C).

Towar dostarczany jest bezpośrednio od dystrybutora przez kuriera (wiążę się to z dodatkowym kosztem zależnym od formy dostawy). Nie ma możliwości odebrania produktu na miejscu!!!

Zamówienia towaru można dokonać poprzez panel zakupowy na portalu Torbacze.pl (https://torbacze.pl/namiot-domek-na-farmie-haba) lub mailowo. Kontakt możliwy pod adresem e-mail: marketing@gdziecko.pl bądź telefoniczny (w godz. 9:00-16:30).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 601... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 8 )

Cena 329zł
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Zabawki
Lokalizacja: Lublin
Wyświetleń: 1064

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne lublin

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
bezpłatne ogłoszenia lokalne Warszawalokalnie.pl
© 2012 Lublinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.