Ognisty smok - gra dla dzieci HABA - Torbacze.pl

Data dodania: 29 listopad 2016Ogłoszenie: 11484
Ognisty smok - gra dla dzieci HABA - Torbacze.pl
  • Ognisty smok - gra dla dzieci HABA - Torbacze.pl - zdjęcia
  • Ognisty smok - gra dla dzieci HABA - Torbacze.pl zdjecie 2
  • Ognisty smok - gra dla dzieci HABA - Torbacze.pl - zdjecie 3

Firma HABA tworzy produkty dla dzieci już od ponad 70 lat. Misją firmy jest wspieranie rozwoju osobowości dziecka poprzez dostarczanie mu mądrych i pięknych zabawek.
Podczas produkcji używane są tylko przebadane, niezagrażające zdrowiu materiały. Kontrole jakości przeprowadzane są również u dostawców surowców do produkcji zabawek. Gotowe produkty oraz poszczególne ich części poddawane są licznym testom: na wstrząsy, upadki, rozciąganie czy wpływ wilgoci. Dzięki temu powstają przedmioty wyjątkowo zdrowe i bezpieczne, które z naddatkiem spełniają wszystkie obowiązujące normy.

Jeźdźcy ognistych smoków marzą, by urosły one jak największe. Bestie potrzebują do tego swojego ulubionego pokarmu - rubinów. Najlepsze rubiny powstają we wnętrzu ogromnego wulkanu, a ten niedługo wybuchnie. Jeźdźcy smoków dosiedli więc swoich wierzchowców i krążą wokół krateru. Będą zbierać wyrzucone szlachetne kamienie, a czasem nawet podbierać je rywalom. Wszystko, aby wygrać.
Ognisty smok to imponująca gra dla dzieci, pełna niezwykłych rekwizytów. Wygra ten, kto wykorzysta rzuty kostką, by najsprytniej przemieszczać swoje dwa smoki i umieszczać je na polach, na które spada najwięcej rubinów.

Centralnym elementem gry jest bajecznie kolorowa plansza. W jej centrum kładziemy składający się z dwóch części kartonowy wulkan. Każdy gracz dostaje tez dwie figurki smoków i po kilka plastikowych (ale bardzo realistycznych) rubinów na początek. Następnie rzuty kostką wskazują, ile rubinów wrzucić do krateru i o ile pól przesunąć jednego ze swoich smoków. Co jakiś czas wulkan wybucha, czyli na chwilę zdejmuje się jego górną część, a wtedy rubiny się wysypują. Jeśli smok wyląduje na polu, na którym znajdują się kamienie, to gracz je zbiera. Jeśli smok wyląduje na polu zajętym przez smoka innego gracza, to może odebrać mu jeden rubin.
W grze rzuca się kostką, ale szczęściu trzeba umieć pomóc. Ostatecznie dla zwycięstwa ważniejsza będzie taktyczna umiejętność ustawiania swych smoków tak, by miały największe szanse na zebranie rubinów - z ziemi lub od innych graczy.
Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: 5+
W zestawie:
plansza
wulkan
- 8 figurek smoków (po 2 w każdym kolorze)
- 4 worki na rubiny (po 1 w każdym kolorze)
- 80 rubinów
- 12 węgielków
- 2 kostki
- instrukcja

Towar dostarczany jest bezpośrednio od dystrybutora przez kuriera (wiążę się to z dodatkowym kosztem zależnym od formy dostawy). Nie ma możliwości odebrania produktu na miejscu!!!

Zamówienia zabawki można dokonać poprzez panel zakupowy na portalu Torbacze.pl (https://torbacze.pl/ognisty-smok) lub mailowo. Kontakt możliwy pod adresem e-mail: marketing@gdziecko.pl bądź telefoniczny (w godz. 9:00-16:30).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 601... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 8 )

Cena 129zł
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Zabawki
Lokalizacja: Lublin
Wyświetleń: 1081

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne lublin

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
bezpłatne ogłoszenia lokalne Warszawalokalnie.pl
© 2012 Lublinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.