Praca na produkcji bez doświadczenia- praca w Holandii

Data dodania: 09 październik 2018Ogłoszenie: 24035
  • Praca na produkcji bez doświadczenia- praca w Holandii - zdjęcia

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI bez doświadczenia i znajomości języka

Zakres obowiązków:
- sortowanie warzyw i owoców
- pakowanie kapsułek z kawą
- pakowanie masła
- prace w szklarni
- praca na hali przy kwiatach
- prace w magazynie-pakownie
- praca przy eventach
- inne prace produkcyjne

Wymagania:
- nie wymagana znajomość języka obcego,
- nie wymagane doświadczenie,
- wymagane chęci do pracy :-)

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 731901913 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „pracownik produkcji”

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 731... Pokaż