Praca przy kwiatach: tulipany, narcyzy, hiacynty, r贸偶e, gerbery

Data dodania: 03 pa藕dziernik 2018Og艂oszenie: 23913
  • Praca przy kwiatach: tulipany, narcyzy, hiacynty, r贸偶e, gerbery - zdj臋cia

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

PRACA PRZY KWIATACH: R脫呕E, HORTENSJE, BLUSZCZE, STORCZYKI, GERBERY

Opis stanowiska:
- praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych (przesadzanie, przycinanie, pakowanie itp.)
- zrywanie kwiat贸w
- praca na hali (bukietowanie, pakowanie itp.)

Wymagania:
- motywacja do pracy
- praca na d艂u偶ej
- znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego mile widziana
- do艣wiadczenie mile widziane

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie holenderskie/ zakwaterowanie
- pomoc polskiego koordynatora
- praca na pe艂ny etat (mo偶liwo艣膰 nadgodzin)

Osoby zainteresowane ofert膮 proszone s膮 o przesy艂anie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestracj臋 na stronie internetowej www.europersonnel.pl

Zach臋camy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Ko艣ciuszki 10.

Wi臋cej informacji pod nr telefonu: 17 222 7137 lub 17 222 7824

Informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o do艂膮czenie do aplikacji nast臋puj膮cej klauzuli: "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencj臋 Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji proces贸w rekrutacji (zgodnie z Ustaw膮 z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Wyra偶am r贸wnie偶 zgod臋 na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualn膮 weryfikacj臋 prawdziwo艣ci przekazanych przeze mnie dokument贸w i zawartych w nich informacji.
O艣wiadczam, 偶e jestem 艣wiadomy, 偶e podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pe艂nej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorc贸w danych i przys艂uguj膮cym mi prawie dost臋pu do tre艣ci danych oraz ich poprawiania.

Og艂oszeniodawca

Kontakt
Telefon: 172... Poka偶