Projektorek Dobranoc Myszko HABA - Torbacze.pl

Data dodania: 29 listopad 2016Ogłoszenie: 11482
Projektorek Dobranoc Myszko HABA - Torbacze.pl
  • Projektorek Dobranoc Myszko HABA - Torbacze.pl - zdjęcia
  • Projektorek Dobranoc Myszko HABA - Torbacze.pl zdjecie 2
  • Projektorek Dobranoc Myszko HABA - Torbacze.pl - zdjecie 3

Firma HABA tworzy produkty dla dzieci już od ponad 70 lat. Misją firmy jest wspieranie rozwoju osobowości dziecka poprzez dostarczanie mu mądrych i pięknych zabawek.

Podczas produkcji używane są tylko przebadane, niezagrażające zdrowiu materiały. Kontrole jakości przeprowadzane są również u dostawców surowców do produkcji zabawek. Gotowe produkty oraz poszczególne ich części poddawane są licznym testom: na wstrząsy, upadki, rozciąganie czy wpływ wilgoci. Dzięki temu powstają przedmioty wyjątkowo zdrowe i bezpieczne, które z naddatkiem spełniają wszystkie obowiązujące normy.

Dziecko kładzie się spać, ale nie chce leżeć w ciemności. Rodzic nie chce zostawiać zapalonego światła. I wtedy nad małe łóżko wznosi się w balonie mała myszka. Leci aż na sufit i stamtąd ogląda rozgwieżdżone niebo. Ten mały, poręczny projektor to doskonała pomoc w usypianiu maluchów.

Wystarczy go włożyć do gniazdka elektrycznego i zwrócić w odpowiednią stronę, a na suficie lub ścianie wyświetli się ten pogodny obrazek myszki-lotnika. Co ważne, projektor wyposażony jest w światłoczuły czujnik, który sprawia, że obraz wyświetlany jest tylko w ciemnościach. Zgaśnie, gdy wstanie świt lub zapalimy światło.

Doskonały na prezent dla dziecka.

Towar dostarczany jest bezpośrednio od dystrybutora przez kuriera (wiążę się to z dodatkowym kosztem zależnym od formy dostawy). Nie ma możliwości odebrania produktu na miejscu!!!

Zamówienia towaru można dokonać poprzez panel zakupowy na portalu Torbacze.pl (https://torbacze.pl/projektorek-dobranoc-myszko) lub mailowo. Kontakt możliwy pod adresem e-mail: marketing@gdziecko.pl bądź telefoniczny (w godz. 9:00-16:30).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 601... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 8 )

Cena 59zł
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Zabawki
Lokalizacja: Lublin
Wyświetleń: 1097

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne lublin

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
bezpłatne ogłoszenia lokalne Warszawalokalnie.pl
© 2012 Lublinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.