艢lusarz - monter - spawacz do Niemiec

Data dodania: 17 pa藕dziernik 2013Og艂oszenie: 933
  • 艢lusarz - monter - spawacz do Niemiec - zdj臋cia

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydat贸w na stanowisko:

艢LUSARZ MONTER Z UMIEJ臉TNO艢CI膭 SPAWANIA

Opis stanowiska:
- Praca w zakresie: budowa i monta偶 balustrad, por臋czy i schod贸w metalowych
- obr贸bka metalu
- czytanie rysunku technicznego

Od kandydat贸w oczekujemy:
- wykszta艂cenie zasadnicze zawodowe lub 艣rednie techniczne, mile widziane w kierunku 艣lusarz spawacz
- do艣wiadczenie minimum 12 miesi臋cy przy spawaniu MIG/ MAG i WIG
-do艣wiadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- dok艂adno艣ci, precyzji, dobrego wzroku
- gotowo艣ci do pracy w trybie zmianowym
- ch臋ci do pracy
- znajomo艣膰 rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawacze
- dodatkowym atutem b臋dzie umiej臋tno艣膰 i posiadanie certyfikat贸w spawalniczych
- znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego na poziomie pozwalaj膮cym na komunikacj臋

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Umow臋 o prac臋 tymczasow膮 Niemieck膮
- prac臋 w renomowanej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie stawka godzinowa wed艂ug uk艂ad贸w zbiorowych
- zagwarantowane zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wys艂anie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie MBS/UE/2013.

Prosimy o za艂膮czenie klauzuli: "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Og艂oszeniodawca

Kontakt
Telefon: 767... Poka偶