Spookies - Nawiedzony Dom. Gra rodzinna HABA

Data dodania: 29 listopad 2016Ogłoszenie: 11486
Spookies - Nawiedzony Dom. Gra rodzinna HABA
  • Spookies - Nawiedzony Dom. Gra rodzinna HABA - zdjęcia
  • Spookies - Nawiedzony Dom. Gra rodzinna HABA zdjecie 2
  • Spookies - Nawiedzony Dom. Gra rodzinna HABA - zdjecie 3
  • Spookies - Nawiedzony Dom. Gra rodzinna HABA zdjecie 4

Firma HABA tworzy produkty dla dzieci już od ponad 70 lat. Misją firmy jest wspieranie rozwoju osobowości dziecka poprzez dostarczanie mu mądrych i pięknych zabawek.

Podczas produkcji używane są tylko przebadane, niezagrażające zdrowiu materiały. Kontrole jakości przeprowadzane są również u dostawców surowców do produkcji zabawek. Gotowe produkty oraz poszczególne ich części poddawane są licznym testom: na wstrząsy, upadki, rozciąganie czy wpływ wilgoci. Dzięki temu powstają przedmioty wyjątkowo zdrowe i bezpieczne, które z naddatkiem spełniają wszystkie obowiązujące normy.

Nawiedzony dom niejednego już przestraszył, ale nie czwórkę śmiałków i ich psa, którzy postanowili go zbadać. Jest noc, wszędzie czają się upiory, ale oni wspinają się w gmaszysku piętro po piętrze. Każdy musi się wykazać odwagą aby zdobywać upiorne punkty. Nie może jednak przesadzać - zbytnia brawura skończy się ucieczką i utratą punktów. Wygra ten, kto najmądrzej i najszczęśliwiej będzie wyważał ryzyko.

Plansza przedstawia nasz nawiedzony dom. Wygląda naprawdę przekonująco, ale nas to jednak nie zniechęci. Przed domem ustawiamy drewniane figurki reprezentujące piątkę poszukiwaczy duchów. W swojej kolejce każdy z graczy wybiera jedną z figurek do przesunięcia, po czym rzuca 2, 3 lub 4 kostkami. Od tego rzutu zależy, co się stanie. Im więcej kostek gracz wykorzysta tym większa szansa, że będzie mógł przesunąć daną postać o piętro wyżej i zdobyć punkty, ale też niższa nagroda w wypadku sukcesu. Gdy się uda może spróbować kolejnego ruchu, licząc na zwiększenie wygranej. Ale uwaga: jeśli wynik rzutu będzie za niski to straci część zdobytych dotąd punktów.
W grze tej do zwycięstwa potrzebne jest szczęście, ale ono samo nie wystarczy. Przewagę zyskają gracze, którzy umiejętniej będą oceniać szansę sukcesu i porażki, w odpowiednich momentach wybierać niższe, pewniejsze wygrane lub podejmować większe ryzyko by zdobyć dużo punktów i którzy lepiej wyczują moment, którym trzeba sobie powiedzieć "stop".

Gra potrwa ok. pół godziny i w tym czasie więcej będzie śmiechu niż strachu. Do zabawy wciągną się także dorośli, bo gra jest już na tyle zaawansowana, że nie wywoła ich znudzenia. A wisienką na torcie będzie okazja grania pięknymi rekwizytami na ślicznej planszy.
Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: 8+
Czas rozgrywki: ok. 30 minut
W zestawie:
plansza
5 figurek postaci
kostka postaci
4 kostki klasyczne
75 żetonów punktów
instrukcja do gry

Towar dostarczany jest bezpośrednio od dystrybutora przez kuriera (wiążę się to z dodatkowym kosztem zależnym od formy dostawy). Nie ma możliwości odebrania produktu na miejscu!!!

Zamówienia zabawki można dokonać poprzez panel zakupowy na portalu Torbacze.pl (https://torbacze.pl/gra-spookies-haba) lub mailowo. Kontakt możliwy pod adresem e-mail: marketing@gdziecko.pl bądź telefoniczny (w godz. 9:00-16:30).

Więcej produktów firmy Spiegelburg, HABA, Bresser, Mamika i nie tylko dostępnych na stronie Torbacze.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 601... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 8 )

Cena 84zł
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Zabawki
Lokalizacja: Lublin
Wyświetleń: 1309

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne lublin

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
bezpłatne ogłoszenia lokalne Warszawalokalnie.pl
© 2012 Lublinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.