ZBIORY OWOCÓW maliny jeżyny- praca w Holandii

Data dodania: 07 wrzesień 2018Ogłoszenie: 23460
  • ZBIORY OWOCÓW maliny jeżyny- praca w Holandii - zdjęcia

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI ZBIORY MALIN I JEŻYN - praca w szklarni - DO GRUDNIA

Zakres obowiązków:
- praca przy zbiorach malin i jeżyn

Wymagania:
- w pierwszej kolejności rekrutujemy kobiety,
- nie wymagana znajomość języka obcego ani doświadczenie

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 731 - pokaż numer telefonu - - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „maliny”

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 731... Pokaż