STABILNA PRACA dla Opiekuna osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online

Dodane Środa, 15 Kwietnia 2020, 15:01:05, ID ogłoszenia: 48486
Do negocjacji
STABILNA PRACA dla Opiekuna  osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online
Wyświetleń: 280

Opis ogłoszenia STABILNA PRACA dla Opiekuna osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Zlecenie nr 44638
Monachium – pilne zlecenie z świetnymi warunkami mieszkaniowymi dla Opiekunki
Data: 17.04-17.06.2020
Miejscowość: 81476 München
Stawka: 1350 EURO

Pani Martha (86 l., 165 cm, 71 kg) z charakteru jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, bywa uparta. Posługuje się gwarą bawarską. Cierpi na demencję, zniedołężnienie starcze i chorobę Parkinsona. Seniorka jest osoba leżącą, wszystkie czynności opiekuńcze wykonuje się w łóżku. Do Podopiecznej codziennie przychodzi pielęgniarka i opatruje odleżyny.
Sprzęty w domu: wózek inwalidzki, rollator, łóżko pielęgnacyjne, podnośnik na schodach.
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką, TV i internetem oraz rower do dyspozycji.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'type' of non-object

Filename: views/show.php

Line Number: 209

Backtrace:

File: /home/lublinlok/public_html/lublinlokalnie/application/views/show.php
Line: 209
Function: _error_handler

File: /home/lublinlok/public_html/lublinlokalnie/application/controllers/Ads.php
Line: 558
Function: view

File: /home/lublinlok/public_html/lublinlokalnie/index.php
Line: 315
Function: require_once

Medipe (więcej ogłoszeń)

Opis ogłoszenia - STABILNA PRACA dla Opiekuna osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online