Fajna kolonia z mega wyzwaniem

Data dodania: 15 marzec 2018Ogłoszenie: 20320
Fajna kolonia z mega wyzwaniem
  • Fajna kolonia z mega wyzwaniem - zdjęcia
Ośrodek Uroczysko Piechowice
Termin: 1.07 – 8.07.2018
Cena: 1249 zł
Kolonie dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat
Piechowice to malownicza miejscowość położona u podnóży Karkonoszy (pasmo górskie należące do Sudetów) i Gór Izerskich, na skraju Kotliny Jeleniogórskiej. Piechowice kuszą przepięknymi widokami, wspaniałymi warunkami sprzyjającymi górskiej turystyce a także niepowtarzalnym klimatem, który tworzy tamtejsza kultura. Miasto położone jest na wysokości 360-480 m.n.p.m., niektóre jego osiedla sięgają do wysokości 650 m.n.p.m. a granica administracyjna dochodzi do wysokości 1509 m.n.p.m. – jest to Wielki Szyszak- drugi co do wielkości szczyt polskiej strony Karkonoszy. Ponadto na terenie Przedgórza Karkonoszy znajduje się znany wodospad Szklarki – rezerwat przyrody stanowiący enklawę Karkonoskiego Parku Narodowego.

Zakwaterowanie Ośrodek Wypoczynkowy UROCZYSKO położony jest w środku lasu na 4,5 ha ogrodzonego terenu, w malowniczej okolicy, w miejscowości znajdującej się między Karpaczem a Szklarską Porębą w Górach Karkonosze. Do naszej dyspozycji przygotowane są wygodne oraz przytulne pokoje 2 – 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem. Na terenie obiektu znajduje się, jedna sala konferencyjna wyposażona w rzutnik, tablice flipchart oraz ekran. Ośrodek posiada także dwie sale taneczne z parkietem i lustrami, wyposażone w sprzęt muzyczny i nagłaśniający oraz sale przystosowaną do gier zręcznościowych wyposażoną w stół do billarda i do ping-ponga. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany. Znajduje się na nim parking, plac zabaw wyposażony w huśtawki i zjeżdżalnie.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja (przepyszne śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu). Turnus rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Co będzie w programie Fajnej Kolonii z Mega Wyzwaniem?

Wycieczka w Góry Karkonosze z atrakcjami
Park linowy
Budowanie wieży ze skrzynek
Pole minowe
Mega Podchody
Slack line
Bieg Kolorów z proszkami Holi
Kreatywna Plastyka
Ruchomy Most
Szkoła przetrwania
Mega tor przeszkód

Ponadto jak zawsze u nas liczne zabawy i konkursy takie jak: dyskoteki, bitwa na armatki wodne, chrzest kolonijny; kolacja przy świecach z rozdaniem dyplomów i nagród.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 690... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 6 )

Cena 1zł
Kategoria: Turystyka
Typ oferty: Wycieczki
Lokalizacja: Lublin
Wyświetleń: 277

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne lublin

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
bezpłatne ogłoszenia lokalne Warszawalokalnie.pl
© 2012 Lublinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.