Ogłoszenia Wycieczki


Lokalizacja
Cena
-
rowerowy przewodnik turystyczny
rowerowy przewodnik turystyczny

Wycieczki rowerowe dla osób indywidualnych i niewielkich grup. Lublin i okolice, po polsku i po angielsku. Dodatkowo - mobilny serwis rowerowy, wypożyczanie i garażowanie rowerów, pomoc w załatwieniu noclegu i wyżywienia, ognisko rowerowe, oryginalne pamiątki i gadżety. Podano minimalną cenę za osobę za przykładową kilkugodzinną wycieczkę.

Dodano 2020.02.13 12:07

10 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
ZAPRASZAM DO ZWIEDZANIA ''BOGA DOMU''
ZAPRASZAM DO ZWIEDZANIA ''BOGA DOMU''

Zapraszam do zwiedzania ''BOGA DOMU'' Zapraszam do obejrzenia strony internetowej Religi o nazwie ''Bóg'' strona internetowa; religiabóg.pl Serdecznie zapraszam. AVAR

Dodano 2018.07.08 21:13

30 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Fajna kolonia z mega wyzwaniem
Fajna kolonia z mega wyzwaniem

Ośrodek Uroczysko Piechowice Termin: 1.07 – 8.07.2018 Cena: 1249 zł Kolonie dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat Piechowice to malownicza miejscowość położona u podnóży Karkonoszy (pasmo górskie należące do Sudetów) i Gór Izerskich, na skraju Kotliny Jeleniogórskiej. Piechowice kuszą przepięknymi widokami, wspaniałymi warunkami sprzyjającymi górskiej turystyce a także niepowtarzalnym klimatem, który tworzy tamtejsza kultura. Miasto położone jest na wysokości 360-480 m.n.p.m., niektóre jego osiedla sięgają do wysokości 650 m.n.p.m. a granica administracyjna dochodzi do wysokości 1509 m.n.p.m. – jest to Wielki Szyszak- drugi co do wielkości szczyt polskiej strony Karkonoszy. Ponadto na terenie Przedgórza Karkonoszy znajduje się znany wodospad Szklarki – rezerwat przyrody stanowiący enklawę Karkonoskiego Parku Narodowego. Zakwaterowanie Ośrodek Wypoczynkowy UROCZYSKO położony jest w środku lasu na 4,5 ha ogrodzonego terenu, w malowniczej okolicy, w miejscowości znajdującej się między Karpaczem a Szklarską Porębą w Górach Karkonosze. Do naszej dyspozycji przygotowane są wygodne oraz przytulne pokoje 2 – 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem. Na terenie obiektu znajduje się, jedna sala konferencyjna wyposażona w rzutnik, tablice flipchart oraz ekran. Ośrodek posiada także dwie sale taneczne z parkietem i lustrami, wyposażone w sprzęt muzyczny i nagłaśniający oraz sale przystosowaną do gier zręcznościowych wyposażoną w stół do billarda i do ping-ponga. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany. Znajduje się na nim parking, plac zabaw wyposażony w huśtawki i zjeżdżalnie. Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja (przepyszne śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu). Turnus rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem. Suchy prowiant na drogę powrotną. Co będzie w programie Fajnej Kolonii z Mega Wyzwaniem? Wycieczka w Góry Karkonosze z atrakcjami Park linowy Budowanie wieży ze skrzynek Pole minowe Mega Podchody Slack line Bieg Kolorów z proszkami Holi Kreatywna Plastyka Ruchomy Most Szkoła przetrwania Mega tor przeszkód Ponadto jak zawsze u nas liczne zabawy i konkursy takie jak: dyskoteki, bitwa na armatki wodne, chrzest kolonijny; kolacja przy świecach z rozdaniem dyplomów i nagród.

Dodano 2018.03.15 11:12

1 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Fajna kolonia z jazdą konną
Fajna kolonia z jazdą konną

Ośrodek Hucuł Brenna Termin: 24.08-31.08.2018 Cena: 1099 zł Kolonia dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat Brenna to spokojna miejscowości położona około 420 m n.p.m., na Śląsku Cieszyńskim, w dolinie rzeki Brennicy. Urocze widoki zapewniają malownicze bogato zalesione tereny – w granicach gminy położony jest Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego. Uwagę turystów przyciągają także zabytki architektury drewnianej. Zakwaterowanie Ośrodek Wypoczynkowy Hucuł położony jest na zboczy jednej z gór w doliny Janty. Są tu znakomite warunki dla turystyki pieszej i konnej. Można spacerować, jak również wybrać się na dalszą wyprawę czy wycieczkę poprzez malownicze zbocza i wzdłuż licznych strumieni, podziwiając piękno okolicy i zabytki kultury. Do naszej dyspozycji będą przeznaczone pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada stadninę konną i posiada konie pod siodło rasy huculskiej, śląskiej i arabskiej, co umożliwia naukę jazdy konnej. W ośrodku znajduje się także świetlica oraz sala wyposażona w stoły do bilardu i tenisa. Jest możliwość zorganizowania ogniska. Wyżywienie : 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja (przepyszne śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu). Turnus rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem. Suchy prowiant na drogę powrotną. Co będzie w programie Fajnej Kolonii z Jazdą Konną? Wycieczka do Ustronia z atrakcjami Jazda Konna Wycieczka do zwierza nietoperza Park Linowy Wycieczka do Chlebowej Chaty z regionalnymi warsztatami Strefa tatuażu Kąpiele w rzece pod okiem ratownika Wodna Bitwa Fluo Party Ponadto jak zawsze u nas liczne zabawy i konkursy takie jak: dyskoteki, karaoke, mruczando, talent show, chrzest kolonijny, kreatywna plastyka, kolacja przy świecach z rozdaniem dyplomów i nagród.

Dodano 2018.03.15 11:08

1 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Fajna kolonia z bajerami
Fajna kolonia z bajerami

Ośrodek Młynik Sorkwity Termin: 13.08 -23.08.2018 Cena: 1499 zł Kolonia dla dzieci w wieku od 10 do 16 lat Sorkwity to ciekawa miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim, malowniczo położona na Mazurach, na zachód od Mrągowa, pomiędzy jeziorami Gielądzkim i Lampackim, należącymi do Pojezierza Mrągowskiego. To w Sorkwitach rozpoczyna się jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlak rzeki Krutyni. Sorkwity to wymarzone miejsce na letni wypoczynek z dala od zgiełku miast, wśród czystej przyrody. Miejscowość jest szczególnie atrakcyjna dla wodniaków, bowiem rzek i jezior tu nie brakuje, a wszystkie mazurskie atrakcje są na wyciągnięcie dłoni. Zakwaterowanie Ośrodek Młynik położony jest na przepięknej mazurskiej krainie w otoczeniu jezior, lasów, łąk i pól. Ośrodek znajduje się nad jeziorem Gielądzkim co sprzyja nauce żeglowania z czego słyną te rejony. Wielkim plusem ośrodka jest fakt, iż jest położony tuż przy szlaku kajakowym rzeki Krutynia co jest doskonałym powodem alby wyruszyć na ten piękny mazurski szlak. Do naszej dyspozycji są pokoje 2-3 osobowe wyposażone w łazienkę. Na terenie ośrodka znajduje się między innymi: piaszczysta plaża z pomostem, boiska do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw dla najmłodszych, trasa quadowa, strzelnica oraz teren do paintballu miejsce na ognisko. Wybudowany został także specjalny amfiteatr. Obiekt jest w całości ogrodzony i strzeżony nocą. Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja (przepyszne śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu). Turnus rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem. Suchy prowiant na drogę powrotną. Co będzie w programie Fajnej Kolonii z Bajerami? Wycieczka do Mrągowa z atrakcjami Plażing nad jeziorem Gielądzkim Quady Zorbing Off-road – przeprawa samochodem terenowym Paintball Budowanie wieży ze skrzynek na czas Pizza party Wakacyjny Chillout Kino Letnie Szkoła żeglowania po jeziorze Gielądzkim Ponadto jak zawsze u nas liczne zabawy i konkursy takie jak: dyskoteki, kreatywna plastyka, strefa duchów, kolacja przy świecach z rozdaniem dyplomów i nagród.

Dodano 2018.03.15 11:06

1 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Fajna kolonia z wodnym szaleństwem
Fajna kolonia z wodnym szaleństwem

Ośrodek August Augustów Termin: 1.08 -11.08.2018 Cena: 1499 zł Kolonia dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat Augustów miasto zwane zielonymi płucami naszego kraju. Miasto otoczone dziewięcioma jeziorami i rozległą Puszczą Augustowską. Wodna stolica północno-wschodniej Polski, to doskonałe miejsce na spływ kajakowy, żeglowanie, rejs statkiem. Malownicze widoki, czyste powietrze i woda w jeziorach, relaksujące lasy sosnowo-świerkowe, nienaruszona natura. W 2014 r. Augustów został uhonorowany tytułem „Najmilszego miasta w Polsce” w 2 edycji projektu „Milka – Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce”. Zakwaterowanie Ośrodek August leży w strefie ciszy – nad Kanałem Bystrym i dostępem do jeziora Sajno. Nieopodal znajduje się Jezioro Niecko i centrum Augustowa. Do naszej dyspozycji są pokoje 2-4 osobowe z łazienką i TV. Na terenie ośrodka znajduje się plac do zabaw na powietrzu, miejsce na ognisko i grill. Wyżywienie 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja (przepyszne śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu). Turnus rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem. Suchy prowiant na drogę powrotną. Co będzie w programie Fajnej Kolonii z Wodnym Szaleństwem? Rejs statkiem po jeziorach Augustowskich i kanale Augustowskim Park linowy Szkoła żeglowania Aquapark Kręgle Wycieczka na molo, deptak przy plaży; Kajaki Wieloosobowe Narty Bieg z Kolorami Fluo Party Ponadto jak zawsze u nas liczne zabawy i konkursy takie jak: dyskoteki, podchody, letnie kino, talent show, armatki wodne, fluo tattoo, chrzest kolonijny, kolacja przy świecach z rozdaniem dyplomów i nagród.

Dodano 2018.03.15 11:02

1 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Fajna Kolonia z Duchem Przetrwania Burzenin 2018
Fajna Kolonia z Duchem Przetrwania Burzenin 2018

Ośrodek: Sportowa Osada Burzenin Termin: 21.07 -29.07.2018 Cena: 1249 zł Kolonia dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat Burzenin to niewielka miejscowości letniskowa zlokalizowana w województwie łódzkim, nieopodal Sieradza. Atrakcyjne położenie na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki zapewnia wczasowiczom niepowtarzalne krajobrazy i wspaniały klimat. Miejsce idealne na spędzanie aktywnego wypoczynku. Co będzie w programie Fajnej Kolonii z Duchem Przetrwania? Wycieczka do Sieradza z Aquaparkiem oraz innymi atrakcjami Zajęcia wspinaczkowe, zajęcia w parku linowym Budowanie najwyższej wieży na czas Biwak w warunkach polowych w namiotach w lesie (dla chętnych) Basenowe szaleństwo Kreatywna plastyka Ognisko z pieczeniem kiełbasek Mega tor przeszkód Quady Paintball Bieg z Kolorowymi proszkami Holi Ponadto jak zawsze u nas liczne zabawy i konkursy takie jak: dyskoteki, podchody, letnie kino, talent show, chrzest kolonijny, kolacja przy świecach z rozdaniem dyplomów i nagród.

Dodano 2018.03.15 10:48

1 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Fajna kolonia z góralskim przytupem
Fajna kolonia z góralskim przytupem

Ośrodek Limba Poronin Termin: 23.06 – 30.06.2018 Cena: 1199 zł Kolonie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat Co będzie w programie na Fajnej Kolonii z Góralskim Przytupem? Wycieczka do Rabkoland’u Piesza wycieczka do Centrum Poronina Fluo Party Góralskie wieczory Letnie Kino Basenowe szaleństwo Park Linowy Zajęcia taneczne z góralskim przytupem Grill party Leśne podchody z poszukiwaniem góralskiego skarbu Ponadto jak zawsze u nas liczne zabawy i konkursy takie jak: wesołe wieczorki, dyskoteki, bitwa na balony z wodą, kreatywna plastyka, kolacja przy świecach z rozdaniem dyplomów i nagród.

Dodano 2018.03.15 10:45

1 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Teneryfa wycieczki, noclegi
Teneryfa wycieczki, noclegi

Teneryfa: noclegi, transfery z lotniska (i na), pomoc w zakupie biletów lotniczych oraz niesamowite wycieczki piesze lub objazdowe, które możesz u nas zamówić osobno - nawet jeśli już lecisz na Teneryfę z biurem podróży. Z nami możesz spędzić swoje wakacje inaczej niż wszyscy! Przygoda czeka! Polski przewodnik oprowadzi Cię po miejscach, o których istnieniu mógłbyś się nawet nie dowiedzieć wyjeżdżając tylko z biurem podróży w wariancie all inclusive! Poczujesz się jak w rejonach Kanionu w Kolorado, w lasach deszczowych Amazonii, na Marsie lub na księżycu! A to wszystko na tej niewielkiej wyspie należącej do wysp kanaryjskich. Zarezerwuj już dziś przez stronę internetową www.TeneryfaInaczej.pl lub napisz e-mail: poczta@teneryfainaczej.pl . Dodatkowo do kontaktu hiszpański (kierunkowy +34) numer telefonu: +34602899182

Dodano 2017.04.12 14:32

0 zł

Do negocjacji Świdnik Kontakt
ODBIERZ BON O WARTOŚCI 100 ZŁ NA WAKACJE!
ODBIERZ BON O WARTOŚCI 100 ZŁ NA WAKACJE!

Tylko w ŻAK-u!!! Do 15 lipca zapisując się na dowolny kierunek otrzymasz bon o wartości 100 zł na wakacje! Nie zwlekaj! Liczba bonów ograniczona! Zapisz się nie wychodząc z domu! Wejdź na www.zak.edu.pl/formularz a my skontaktujemy się z Tobą!

Dodano 2015.06.16 14:20

0 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Trekking w Tatrach lub Alpach
Trekking w Tatrach lub Alpach

Do wyboru uczestnictwo w jednym z 3 programów: I. Tygodniowy trekking w Tatrach (Polska) lub w Alpach (Szwajcaria-Austria) II. Tygodniowy trekking połączony z programem pt. Zdrowie , nawyki żywieniowe i sport na co dzień (Tatry i Alpy) III. Tygodniowy treking połączony z nauką tworzenia aplikacji internetowych (opcjonalnie z nauką języków obcych) (tylko Tatry) Proszę o pytania osób zainteresowanych. Cena zostanie skalkulowana w momencie pierwszych zapytań dotyczących uczestnictwa. Szczegóły do uzyskanie po kontakcie telefonicznym lub via e-mail. W planach są atrakcyjne rabaty i zniżki. Dodatkowo warto skorzystać m.in.: - z uczestnictwa w stacjonarnych kursach z programowania, - z zakupu książek (ebooków przydatnych dla turystów i sportowców), - treningu z biegania długodystansowego połączonego z poradami na temat zdrowia, Proszę śledzić ogłoszenia zawierające powyższe informacje (słowa kluczowe). Wojtek P.S. Proszę o kontakt telefoniczny tylko późnym wieczorem. Na e-maila odpowiem w ciągu 3-5 dni.

Dodano 2014.07.13 15:17

0 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Udane wakacje 2014 - OBOZY WINDSURFINGOWE LEKTORA
Udane wakacje 2014 - OBOZY WINDSURFINGOWE LEK...

OBOZY WINDSURFINGOWE LEKTORA – sposób na udane wakacje 2014! Nauka windsurfingu przez wykwalifikowanych instruktorów, bogaty program rekreacyjny – polskie morze – gwarancja dobrej zabawy i bezpieczeństwa. Możliwość wykupienia zajęć fakultatywnych: kurs językowy, kurs tenisa i żeglarstwa. Wszystko w pięknym Dźwirzynie. Więcej informacji na temat obozów windsurfingowych oraz rezerwacji na www.jezykowe.eu Liczba miejsc ograniczona! ZAPRASZAMY

Dodano 2014.05.16 17:50

1699 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Kolonie i obozy plastyczne
Kolonie i obozy plastyczne

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego biura i zapoznanie się z ofertą wyjazdów na kolonie i obozy dla dzieci oraz młodzieży szkolnej, ofertą wycieczek szkolnych, zielonych szkół, a także wczasów rodzinnych oraz wyjazdów okolicznościowych. Na naszej stronie www.serwiswakacyjny.com znajdą Państwo zarówno nasze propozycje jak i również propozycje zaufanych polskich touroperatorów. Udany wypoczynek naszych Klientów jest dla nas najważniejszy! Działalność swą opieramy głównie na usługach turystycznych dla dzieci i młodzieży. Nasze 19-letnie doświadczenie w działalności na rynku krajowym daje gwarancję profesjonalnego przygotowania programów turystycznych oraz rzetelnej i fachowej ich obsługi. Doskonale poznaliśmy oczekiwania rodziców i ich pociech, dlatego też w swojej ofercie mamy głównie najatrakcyjniejsze oferty zielonych szkół, wycieczek szkolnych, oferty wyjazdów na kolonie, obozy oraz inne atrakcyjne formy wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zawsze staramy się przedstawić propozycje o interesującym programie. Wszystkie nasze imprezy turystyczne znajdujące się aktualnie na naszej stronie internetowej zostały dokładnie przeanalizowane przez nas pod względem ich atrakcyjności i bezpieczeństwa. Współpracujemy ze sprawdzonymi, doświadczonymi i wykwalifikowanymi nauczycielami, instruktorami sportowymi oraz pilotami i przewodnikami. Od początku istnienia firmy, wszystkie nasze wyjazdy dla dzieci i młodzieży zgłaszane są do Kuratorium Oświaty i Wychowania, a kadra pedagogiczna posiada odpowiednie uprawnienia do opieki nad dziećmi i młodzieżą. Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia oraz ubezpieczenia. Zapewniamy również kompleksowe świadczenia związane z realizacją programu wycieczek, tj. noclegi, wyżywienie, transport autokarami turystycznymi lub koleją, przewodników, bilety do miejsc zwiedzania wymagające rezerwacji, bilety do teatrów, na występy estradowe, do kin, ubezpieczenie NNW i KL uczestników wycieczki i inne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów na kolonie i obozy zamieszczoną na stronie www.serwiswakacyjny.com. Jeżeli nie znajdziecie tam nic ciekawego, to zadzwońcie lub napiszcie do nas. Ogłoszenie dotyczy ofert, których cena równa jest 1000 PLN.

Dodano 2014.05.06 11:34

-1 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Majówka na Chorwacji? 7 dni za jedyne 1499 zł.
Majówka na Chorwacji? 7 dni za jedyne 1499 zł.

Brak pomysłu na weekend majowy? Nie chcesz znów go spędzić w domu? Myślisz, że przygody spotykają innych, ale nie Ciebie? Że fascynujące wczasy są poza Twoim zasięgiem finansowym? Udowodnimy, że się mylisz. Pokażemy Ci Chorwację, jakiej nie zobaczysz na Google maps - pełną słońca ogrzewającego Twoją skórę, błękitu morza kojącego oczy oraz wiatru falującego we włosach. Nasza oferta dotyczy możliwości niecodziennego wypoczynku, jaki daje pobyt na luksusowym jachcie pośród przepięknych krajobrazów i krystalicznych wód morza Adriatyckiego. Trasa naszej przygody przebiega następująco: Sibenik – Skradin (Wodospady Rzeki Krka) – Primosten – Komiza –Vis – Hvar – Trogir – Sibenik Kiedy rozpocznie się ta niesamowita podróż? 2014-04-26 - 2014-05-03 Na kilka dni Twój dom zamienimy na przepiękny i luksusowy jacht: OceanisClipper 411: – rok produkcji: 2002 – długość: 12,71 m – szerokość: 3,94 m – zanurzenie: 1,70 m – wyporność: 8.800 kg – powierzchnia żagli: 83,00 mkw. – koło sterowe z autopilotem – echosonda – wiatromierz – GPS – UKF – moc silnika: 56 KM – ciepła i zimna woda – radio/CD Pewnie się zastanawiasz, ile ta cudowna podróż może kosztować? I tu Cię bardzo miło zaskoczymy, ponieważ nasza oferta to jedyne: 1499 zł/os. Co tak niska cenna zawiera? Cena rejsu zawiera: – 7 noclegów na jachcie, – 7-dniowe pełne wyżywienie (śniadania i obiadokolacje przygotowywane przez Uczestników z produktów zakupionych przez nas w Polsce, w tym napoje: kawa, herbata, woda mineralna), – ubezpieczenie turystyczne (KL 10.000 euro, NNW 2.000 euro, bagaż podróżny 200 euro), – opiekę Kapitana Jachtu, – paliwo do jachtu, – wszelkie opłaty portowe Jak się z nami skontaktować ? Po dodatkowe informacje zapraszamy na naszą stronę: http://www.rejsymorskie.pl/index.php?site=3&id=417 Można również kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej: lukasz@rejsymorskie.pl lub pod numerem telefonu:. 513 06 06 36 Nie musisz mieć doświadczenia w żeglowaniu, apetyt na przeżycie fascynującej przygody wystarczy. ZAPRASZAMY!!!

Dodano 2014.04.10 14:03

1499 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt
Wycieczka Wilno
Wycieczka Wilno

TROKI – WILNO Czas trwania wycieczki: 1 dzień. Termin wyjazdu: do uzgodnienia. Program: Wyjazd z Augustowa godz. 5.30, powrót ok. godz. 21.30. W programie zwiedzania: • Zamek Wielkich Książąt Litewskich w Trokach pięknie położony na wyspie jeziora Gelve. Wybudowany na przełomie XIV i XV wieku w stylu gotyckim. Był główną warownią w obronie przed najazdami krzyżackimi. •Ostra Brama z kaplicą i Obrazem Matki Miłosierdzia, który został zawieszony w czasach niepokoju i zagrożenia miał na zadanie bronić murów i mieszkańców Wilna. Wybrano akurat bramę wschodnią, na którą najczęściej dochodziło do najazdów stolicy Litwy. Mury obronne zostały wybudowane w XVI wieku. Nazwę swoją zawdzięcza dzielnicy, zwanej niegdyś Ostrym Końcem, inna jej nazwą jest Miednicka, nawiązująca do szlaku, prowadzącego do Miednik Królewskich. •Rynek Starowileński liczący 260 ha starówka zwana potocznie „muzeum pod gołym niebem” jest jednym z najlepiej zachowanych kompleksów zabytkowych we wschodniej europie. Pomiędzy wąskimi uliczkami można tutaj zobaczyć dzieła architektoniczne od gotyku po klasycyzm. •Kościoły św. Anny niewielka gotycka świątynia wybudowana 1502r z jedną nawą i trzema barokowymi ołtarzami. •Kościół Bernardynów wybudowany w 1525roku przez franciszkanów obserwatorów. Stylem nawiązuje do gotyku i renesansu. •Mieszkanie Mickiewicza w Zaułku Bernardyńskim tutaj Wieszcz mieszkał w 1822roku. W tym 3 pokojowym mieszkaniu przygotowywał do druku Grażynę. Ekspozycja przedstawia związki poety z Litwą i Wilnem. •Kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, odbudowany po zniszczeniach wojennych w 1668roku w stylu barokowym na planie krzyża łacińskiego, zwieńczony kopułą na skrzyżowaniu naw. Wnętrze świątyni ozdabia 2tys. rzeźb nawiązujących tematycznie do biblii, mitologii i historii. •Cmentarz na Rossie najsłynniejsza nekropolia miasta ,która zawdzięcza nazwę prawdopodobnie od nazwiska właściciela gruntów. Znajdują się tutaj groby zasłużonych artystów, wykładowców, powstańców, Akowców. Spoczywa również na tym cmentarzu mama Wielkiego Marszałka Józefa Piłsudskiego i jego serce. •i inne ciekawe obiekty. Świadczenia: - transport autokarem na trasie: Augustów – Troki – Wilno – Augustów, - opiekę pilota i przewodników z licencjami, - ubezpieczenie NNW i KL. Bilety wstępu płatne dodatkowo: Muzeum Mickiewicza w Wilnie, Zamek w Trokach. Cena: 90 zł od osoby Biuro Podróży "ELA-TRAVEL" 16-300 Augustów, R.Zyg.Augusta 15 lok2 tel. 87-643-55-00 www.ela-travel.pl e-mail: elatravel@poczta.onet.pl http://ela-travel.pl/wycieczka_jednodniowa_wilno_troki_2014

Dodano 2014.03.29 11:17

90 zł

Do negocjacji Lublin Kontakt