PRACA NA PRODUKCJI W HOLANDII - PAKOWANIE ELEMENT脫W DROBIU

Data dodania: 23 marzec 2018Og艂oszenie: 20460
  • PRACA NA PRODUKCJI W HOLANDII - PAKOWANIE ELEMENT脫W DROBIU - zdj臋cia

Po艣rednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klient贸w os贸b na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (mile widziane kobiety)

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
- sortowanie i pakowanie element贸w drobiu,
- przygotowanie i obr贸bka drobiu,
- kontrola jako艣ci produktu.

Wymagania:
- dyspozycyjno艣膰,
- zaanga偶owanie,
- brak na艂og贸w,
- wysoka kultura osobista,
- mile widziane do艣wiadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa (bez stawki wiekowej),
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),
- mo偶liwo艣膰 d艂ugotrwa艂ej wsp贸艂pracy,
- mo偶liwo艣膰 pracy w nadgodzinach,
- dodatki urlopowe i wakacyjne,
- cotygodniowe wynagrodzenie,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- opiek臋 polskoj臋zycznych koordynator贸w.

Szczeg贸艂y ka偶dej oferty na 鈫 www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone s膮 o wysy艂anie CV na adres mailowy podany w og艂oszeniu, b膮d藕 o kontakt telefoniczny. Zapraszamy tak偶e na nasz膮 stron臋 internetow膮, gdzie znajdziecie Pa艅stwo wi臋cej ofert pracy.

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Cz臋stochowa
tel: +48 570 901 913
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00
www.klaverteam.com

Przy wysy艂aniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw膮 z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Og艂oszeniodawca

Kontakt
Telefon: 570... Poka偶